Monthly Archives: sierpień 2022
@norbertcala @MorawieckiM te zjeby nie potrafią nic zrobić dobrze… jebane kurwy rozpierdoliły doszczętnie Polskę… mam nadzieję że już się kurwa nachapali i oddadzą władzę… ktoś (@donaldtusk) musi jak najszybciej rozpocząć odbudowę, która zajmie kilkadziesiąt lat
@norbertcala @MorawieckiM te zjeby nie potrafią nic zrobić dobrze… jebane kurwy rozpierdoliły doszczętnie Polskę… mam nadzieję że już się kurwa nachapali i oddadzą władzę… ktoś (@donaldtusk) musi jak najszybciej rozpocząć odbudowę, która zajmie kilkadziesiąt lat
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 10:53PM
@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę
@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 10:47PM
@LukeCue @mateuszbudzen tankuję tylko V-Power Racing 100 które jest tylko na Shell… no i jebać Orlen/PiS
@LukeCue @mateuszbudzen tankuję tylko V-Power Racing 100 które jest tylko na Shell… no i jebać Orlen/PiS
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 10:47PM
@rafalkoj na każdej ekspresówce/autostradzie jest legalne bez względu czy 2 czy 3 pasy
@rafalkoj na każdej ekspresówce/autostradzie jest legalne bez względu czy 2 czy 3 pasy
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 10:46PM
@Artur_q77 do mnie przyjechała… i teraz mam żonę
@Artur_q77 do mnie przyjechała… i teraz mam żonę
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:40PM
@mateuszbudzen wolę flotę na Shell… Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.
@mateuszbudzen wolę flotę na Shell…
Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:39PM
@centryca @Durin90 @JacekKukowka tak, na podstawie tego co widzimy na filmie można by było tak powiedzieć ale skorzystałem z okazji i napisałem ogólniej o sytuacji na polskich drogach… jestem też pewny że wcześniej działo się dużo więcej stąd mega debilne zachowanie kierowcy VW
@centryca @Durin90 @JacekKukowka tak, na podstawie tego co widzimy na filmie można by było tak powiedzieć ale skorzystałem z okazji i napisałem ogólniej o sytuacji na polskich drogach… jestem też pewny że wcześniej działo się dużo więcej stąd mega debilne zachowanie kierowcy VW
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:38PM
@maciekjuz dzięki
@maciekjuz dzięki
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:35PM
@LukeCue prorok @AndrzejDuda ?
@LukeCue prorok @AndrzejDuda ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:35PM
@rafalkoj 1. Bycie szeryfem w każdej sytuacji jest błędem 2. wyprzedzanie prawym NIE JEST łamaniem przepisów
@rafalkoj 1. Bycie szeryfem w każdej sytuacji jest błędem
2. wyprzedzanie prawym NIE JEST łamaniem przepisów— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:34PM