tomaszwyka

@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę

@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 13, 2022 at 10:47PM