@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę
posted in twitter
@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę
@dominikszmerek @mateuszbudzen no tak, zwłaszcza że ja leję tylko setkę
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 10:47PM