tomaszwyka

@mateuszbudzen wolę flotę na Shell… Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.

@mateuszbudzen wolę flotę na Shell… Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 13, 2022 at 09:39PM