@mateuszbudzen wolę flotę na Shell… Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.
posted in twitter
@mateuszbudzen wolę flotę na Shell… Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.
@mateuszbudzen wolę flotę na Shell…
Raz, że mam 2 faktury na miesiąc zamiast 15-20 a dwa jebać Orlen.— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 09:39PM