tomaszwyka

@LukeCue @mateuszbudzen tankuję tylko V-Power Racing 100 które jest tylko na Shell… no i jebać Orlen/PiS

@LukeCue @mateuszbudzen tankuję tylko V-Power Racing 100 które jest tylko na Shell… no i jebać Orlen/PiS



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 13, 2022 at 10:47PM