Category Archives: twitter
@lucas_michalek jakie rolki?
@lucas_michalek jakie rolki?
— tomasz (@tomasz)
Feb 18, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 09:12AM
@szymek_banas mam już się zacząć uczyć francuskiego? ?
@szymek_banas mam już się zacząć uczyć francuskiego? ?
— tomasz (@tomasz)
Feb 18, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 09:09AM
Takie czasy, że coraz większa chujnia https://bit.ly/3lBnA9K
Takie czasy, że coraz większa chujnia https://bit.ly/3lBnA9K
— tomasz (@tomasz)
Feb 18, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 09:08AM
RT @michaprzybylak: PiSflacja czyli skumulowana #inflacja od początku rządów PiS to już 43%❗️ Do wyborów prawdopodobnie osiągnie 50%❗️ Wyborco: Przez rządy PiS siła nabywcza Twoich pieniędzy zmaleje o 50%! weź to pod uwagę❗️ https://bit.ly/3kbeS1F
RT @michaprzybylak: PiSflacja czyli skumulowana #inflacja od początku rządów PiS to już 43%❗️
Do wyborów prawdopodobnie osiągnie 50%❗️
Wyborco: Przez rządy PiS siła nabywcza Twoich pieniędzy zmaleje o 50%! weź to pod uwagę❗️ https://bit.ly/3kbeS1F
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:51AM
RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s
RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:46AM
@Juliuszk @robsoniqe @kilosavo Benzyna > Diesel > Hybryda > Elektryk ?
@Juliuszk @robsoniqe @kilosavo Benzyna > Diesel > Hybryda > Elektryk ?
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:45AM
❤️❤️❤️ https://bit.ly/3Z2yUKm
❤️❤️❤️ https://bit.ly/3Z2yUKm
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:40AM
@paweloko @rzeki2nurt_ @TomekC89 @norbertcala @antyweb to największa agencja reklamowa na świecie – racja – ale bez przesady, że nic więcej
@paweloko @rzeki2nurt_ @TomekC89 @norbertcala @antyweb to największa agencja reklamowa na świecie – racja – ale bez przesady, że nic więcej
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:11AM
@rzeki2nurt_ @TomekC89 @norbertcala @paweloko @antyweb Oczywiście
@rzeki2nurt_ @TomekC89 @norbertcala @paweloko @antyweb Oczywiście
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:09AM
@paweloko @TomekC89 @rzeki2nurt_ @norbertcala @antyweb na YT jest sporo interesujących i dobrych treści ale nie da się korzystać z tego serwisu bez Premium bo reklam więcej niż na Polsacie
@paweloko @TomekC89 @rzeki2nurt_ @norbertcala @antyweb na YT jest sporo interesujących i dobrych treści ale nie da się korzystać z tego serwisu bez Premium bo reklam więcej niż na Polsacie
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 17, 2023 at 10:06PM