RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s
posted in twitter
RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s
RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 18, 2023 at 12:46AM