tomaszwyka

RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s

RT @NocnaZ: Pewnie suweren nie obejrzy dziś @tvn24CnB, o długiej pisowskiej tradycji uwłaszczania się na państwie, to chociaż fragmencik. Proszę ? https://bit.ly/3xvlz1s



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 18, 2023 at 12:46AM