@paweloko @TomekC89 @rzeki2nurt_ @norbertcala @antyweb na YT jest sporo interesujących i dobrych treści ale nie da się korzystać z tego serwisu bez Premium bo reklam więcej niż na Polsacie
posted in twitter
@paweloko @TomekC89 @rzeki2nurt_ @norbertcala @antyweb na YT jest sporo interesujących i dobrych treści ale nie da się korzystać z tego serwisu bez Premium bo reklam więcej niż na Polsacie
@paweloko @TomekC89 @rzeki2nurt_ @norbertcala @antyweb na YT jest sporo interesujących i dobrych treści ale nie da się korzystać z tego serwisu bez Premium bo reklam więcej niż na Polsacie
— tomasz (@tomasz)
Feb 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 17, 2023 at 10:06PM