tomaszwyka

Monthly Archives: luty 2023

@FakesForge ja właśnie wypowiedziałem umowę na Canal+ Uświadomiłem sobie, że mając tyle serwisów (dodatkowo do Twojej listy YouTube Premium), że C+ w sumie odpalam raz do roku (chyba żeby zaktualizować soft w tunerze)?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 01:05PM

@kstankiewicz @paweloko @LGPolska tak ale ja Samsunga w ogóle nie uznaję… w grę wchodziło SONY ale właśnie przez Androida został odrzucony?‍♂️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:57PM

@paweloko @maciekjuz @LGPolska popsuli?? Ostatni TV od nich mam z 2021 i jest petarda



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:55PM

@paweloko @maciekjuz @LGPolska Nowych wersji czego? SONY czy LG?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:29PM

@BandytaZKamerka to, że mulił na lewym to nie znaczy, że od razu bandyta… po prostu zwykły cham blokujący lewy pas służący do wyprzedzania… szacun dla kierowcy Citroena, że nie wisiał mu na ogonie i nie napierdalał długimi tylko wyprzedził z prawej i pojechał spokojnie bez jakichś przyhamowań?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:26PM

@auto_moto_pl @columbus_pak40 to, że poczucie bezpieczeństwa czasami może być zgubne…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:12PM

Koleś bez emocji strzela facetowi w głowę na oczach jego dziecka po czym rozgląda się po sklepie… bez planu, bez wzruszenia… może głodny… prawdopodobnie mózg przećpany jakimś szajsem? https://bit.ly/3J2UtFT



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:09PM

@sza___ który ma dwa telewizory??



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:03PM

@columbus_pak40 @auto_moto_pl Otylia Jędrzejczak też pewnie w nim czuła się bezpiecznie? https://bit.ly/3kuiPP2



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:02PM

@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 11:59AM