tomaszwyka

@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?

@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 11:59AM