@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?
posted in twitter
@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?
@maciekjuz @paweloko @LGPolska i to jest piękne… dla mnie SONY jest zdyskwalifikowane przez Androida a rządzi LG dzięki swojemu świetnemu, stabilnemu, szybkiemu i intuicyjnemu systemowi webOS?
— tomasz (@tomasz)
Feb 25, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 25, 2023 at 11:59AM