tomaszwyka

@paweloko @maciekjuz @LGPolska popsuli?? Ostatni TV od nich mam z 2021 i jest petarda

@paweloko @maciekjuz @LGPolska popsuli?? Ostatni TV od nich mam z 2021 i jest petarda



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 25, 2023 at 12:55PM