tomaszwyka

Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak – jak cię rozpoznam? – będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7

Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak – jak cię rozpoznam? – będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 31, 2022 at 10:38PM