Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak – jak cię rozpoznam? – będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7
posted in twitter
Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak – jak cię rozpoznam? – będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7
Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak
– jak cię rozpoznam?
– będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7— tomasz (@tomasz)
Dec 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 31, 2022 at 10:38PM