@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności
posted in twitter
@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności
@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 05:35AM