tomaszwyka

@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności

@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 01, 2023 at 05:35AM