Monthly Archives: grudzień 2022
Brutal https://bit.ly/3Q130ut
Brutal https://bit.ly/3Q130ut
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 08:12AM
RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP. Cud mentalu PiS.
RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP.
Cud mentalu PiS.— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 08:04AM
@rovercrc Why wait? https://bit.ly/3VAsVKO
@rovercrc Why wait? https://bit.ly/3VAsVKO
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 08:01AM
@hell_pol @XKubiak to najmniejszy z możliwych… jedna kartka w środku
@hell_pol @XKubiak to najmniejszy z możliwych… jedna kartka w środku
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:56AM
@jacek96moto @maliiinaew tyle nie latam na torze ale docisk czuć również przy niższych prędkościach zwłaszcza że spojler jest regulowany i można ustawiać kąt w zależności od potrzeb i warunków…
@jacek96moto @maliiinaew tyle nie latam na torze ale docisk czuć również przy niższych prędkościach zwłaszcza że spojler jest regulowany i można ustawiać kąt w zależności od potrzeb i warunków…
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:55AM
@rovercrc 0
@rovercrc 0
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:52AM
RT @Domanski_Andrz: No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.
RT @Domanski_Andrz: No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:28AM
@JackGadzinowski ??
@JackGadzinowski ??
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:28AM
RT @FakesForge: Uważajcie na oszustów! https://bit.ly/3VtDBuQ
RT @FakesForge: Uważajcie na oszustów! https://bit.ly/3VtDBuQ
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:24AM
@Sir40i4 miał dostarczyć list z urzędu dzbanie
@Sir40i4 miał dostarczyć list z urzędu dzbanie
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:21AM