tomaszwyka

RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP. Cud mentalu PiS.

RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP. Cud mentalu PiS.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 29, 2022 at 08:04AM