RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP. Cud mentalu PiS.
posted in twitter
RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP. Cud mentalu PiS.
RT @PabloMoralesPL: Jakoś tak dziwnie w Polsce jest, że D. Tusk ponoć „chciał sprzedać LOTOS” i jest dla PiS bandytą – natomiast Obajtek i Kaczyński, którzy faktycznie opchnęli tę firmę za bezcen to bohaterowie IV RP.
Cud mentalu PiS.— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 08:04AM