RT @Domanski_Andrz: No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.
posted in twitter
RT @Domanski_Andrz: No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.
RT @Domanski_Andrz: No dobrze, jeszcze raz dla opornych. Za 30% rafinerii gdańskiej Saudyjczycy zapłacili 1,15mld zł. Czyli 100% wyceniono na 3,8mld zł (podpowiem 1,15/0,3=3,8). W tym roku rafineria (nie cały Lotos) zrobi lekką ręką 5,4mld zysku. Czyli inwestycja zwraca się w mniej niż rok.
— tomasz (@tomasz)
Dec 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 29, 2022 at 07:28AM