Monthly Archives: grudzień 2022
@Tuathee miałem… cashback tylko przy zakupach internetowych i brak kart kredytowych
@Tuathee miałem… cashback tylko przy zakupach internetowych i brak kart kredytowych
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:17AM
@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba
@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:16AM
@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR
@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:15AM
@Pjoter54283221 gdzie składałeś reklamację? W banku czy w wypożyczalni?
@Pjoter54283221 gdzie składałeś reklamację? W banku czy w wypożyczalni?
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:15AM
@kotzwysp @ZielinskiMaciej @paweloko np. w Goldcar na lotnisku w Alicante czy w Hertz na lotnisku w Barcelonie
@kotzwysp @ZielinskiMaciej @paweloko np. w Goldcar na lotnisku w Alicante czy w Hertz na lotnisku w Barcelonie
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:13AM
@WBancer @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom mam Curve ale nigdy nie używałem… brakuje mi jakiegoś testu/recenzji/poradnika na temat tej usługi ?
@WBancer @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom mam Curve ale nigdy nie używałem… brakuje mi jakiegoś testu/recenzji/poradnika na temat tej usługi ?
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:12AM
@Cubituss77 dużo podróżuję… dla mnie to dość częste
@Cubituss77 dużo podróżuję… dla mnie to dość częste
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:02AM
@mateusz65966848 wzięli jedną transakcją opłaty + kaucję
@mateusz65966848 wzięli jedną transakcją opłaty + kaucję
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:01AM
@SimonSlominski Mam N26… ale czasami potrzebna jest kredytowa
@SimonSlominski Mam N26… ale czasami potrzebna jest kredytowa
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 10:59AM
@_JSadowski_ właśnie generuje, przeczytaj mojego pierwszego tweeta
@_JSadowski_ właśnie generuje, przeczytaj mojego pierwszego tweeta
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 10:57AM