@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba
posted in twitter
@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba
@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:16AM