tomaszwyka

@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba

@jansobieski19 AMEX trzeba samemu pilnować spłaty a ja wolę automatycznie… no i jest w USD chyba



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 15, 2022 at 11:16AM