tomaszwyka

@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR

@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 15, 2022 at 11:15AM