@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR
posted in twitter
@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR
@jakubeth @JakubRoskosz @RevolutApp @cryptocom tak tylko chyba są w PLN… chyba że ściąga z konta EUR jak się płaci w EUR
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 11:15AM