Monthly Archives: grudzień 2022
Dostałem bana na Messengerze Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF
Dostałem bana na Messengerze
Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy
Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 01:22PM
Kupiłem żonie Thermomix pod choinkę – mam nadzieję, że się ucieszy. https://bit.ly/3vgGl44
Kupiłem żonie Thermomix pod choinkę – mam nadzieję, że się ucieszy. https://bit.ly/3vgGl44
— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 10:57AM
@PhotoArshe pierwsza zasada – inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić wtedy możesz trzymać się planu i nie ma sytuacji w której sprzedajesz na stracie bo coś się wydarzyło
@PhotoArshe pierwsza zasada – inwestuj tyle ile jesteś w stanie stracić wtedy możesz trzymać się planu i nie ma sytuacji w której sprzedajesz na stracie bo coś się wydarzyło
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 12:56AM
@endru098 myślę, że teraz jest dobry czas na to
@endru098 myślę, że teraz jest dobry czas na to
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 12:54AM
@czornyPS4 @11db też zaczynałem pierwsze tradingi na Revolucie
@czornyPS4 @11db też zaczynałem pierwsze tradingi na Revolucie
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 12:54AM
@11db Cierpliwość i trzymanie się własnego planu ✌️
@11db Cierpliwość i trzymanie się własnego planu ✌️
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 11:19PM
@TomaszLisSQUID też mam na koncie kilka wtop
@TomaszLisSQUID też mam na koncie kilka wtop
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 06:23PM
@bartkem zawsze coś
@bartkem zawsze coś
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 05:42PM
@wojtekjakiela Szkoda że nie kilka(naście) #BTC
@wojtekjakiela Szkoda że nie kilka(naście) #BTC
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 05:31PM
@sza___ albo grubo albo wcale?
@sza___ albo grubo albo wcale?
— tomasz (@tomasz)
Dec 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 23, 2022 at 05:06PM