tomaszwyka

@wojtekjakiela Szkoda że nie kilka(naście) #BTC

@wojtekjakiela Szkoda że nie kilka(naście) #BTC



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 23, 2022 at 05:31PM