Dostałem bana na Messengerze Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF
posted in twitter
Dostałem bana na Messengerze Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF
Dostałem bana na Messengerze
Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy
Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 01:22PM