tomaszwyka

Dostałem bana na Messengerze Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF

Dostałem bana na Messengerze Bez informacji która wiadomość łamie ich standardy Na 3 dni została mi odebrana możliwość kontaktu… czas zrezygnować całkowicie z tej platformy bo czyjś kaprys nagle wpływa na nasze możliwości komunikacji… wyobraźcie sobie że nie możecie wysłać SMS https://bit.ly/3PQmoKF



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 24, 2022 at 01:22PM