tomaszwyka

Monthly Archives: listopad 2022

@beniowski w krypto też są opłaty…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 08:06AM

Ale jeśli przyjdę do restauracji i zapłacę kartą to opłaty bankowe za moją transakcję pobierane od sprzedawcy wynoszą 3%, czyli około 1,50zł Po 30 transakcjach z początkowych 50zł zostanie 5zł, a pozostałe 45zł stało się własnością banku. Płacę gotówką kiedy mogę. Co myślicie?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 08:02AM

Właściciel pralni wykorzystuje banknot, aby zapłacić fryzjerowi. Fryzjer wykorzysta banknot na zakupy. Po nieograniczonej liczbie płatności nadal pozostanie banknotem 50zł, który spełnił swoje zadanie dla każdego, kto użył go do płatności, a bank wypadł z każdej transakcji…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 07:58AM

?Ktoś mi podrzucił takie przemyślenia na priv? Dlaczego wszędzie mamy płacić gotówką zamiast kartą? – Mam w kieszeni banknot 50zł. Idę do restauracji i zapłacę banknotem za obiad. Właściciel restauracji następnie wykorzystuje banknot do zapłaty za pranie… https://bit.ly/3U1RzDj



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 07:56AM

#BlackFriday https://bit.ly/3EElHPB



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 06:31AM

@norbertcala @mateuszbudzen @msprungk za wolna?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 11:21PM

@lidiaw1980 mądrej to aż miło posłuchać?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 11:20PM

@kosa64 to było tak trochę ironicznie… ale skoro już o tym rozmawiamy to państwo nikomu nie powinno pomagać w sposób jaki to robi… wędki powinni dawać a nie ryby



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 11:02PM

@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 11:01PM

@mateuszbudzen @msprungk Każda manetka jest chujowa bo albo jest za nisko i zawadzasz nogą albo za wysoko i można pomylić z kierunkiem… jeszcze względnie OK były manetki w tempomatach w BMW E90 ale na kierownicy jest po prostu lepiej i nigdy nie muszę patrzeć ani się nie mylę



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 10:59PM