tomaszwyka

?Ktoś mi podrzucił takie przemyślenia na priv? Dlaczego wszędzie mamy płacić gotówką zamiast kartą? – Mam w kieszeni banknot 50zł. Idę do restauracji i zapłacę banknotem za obiad. Właściciel restauracji następnie wykorzystuje banknot do zapłaty za pranie… https://bit.ly/3U1RzDj

?Ktoś mi podrzucił takie przemyślenia na priv? Dlaczego wszędzie mamy płacić gotówką zamiast kartą? – Mam w kieszeni banknot 50zł. Idę do restauracji i zapłacę banknotem za obiad. Właściciel restauracji następnie wykorzystuje banknot do zapłaty za pranie… https://bit.ly/3U1RzDj



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 07:56AM