@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911
posted in twitter
@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911
@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 11:01PM