tomaszwyka

@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911

@Mariiusz_ szczerze raczej nierealne bo nie czuję tego auta… moje marzenia co do aut BMW skończyły się na M2 które mam i które chcę zostawić sobie na zawsze a dalej idę w 911



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 24, 2022 at 11:01PM