@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ? Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?
posted in twitter
@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ? Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?
@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ?
Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:11PM