tomaszwyka

@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ? Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?

@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ? Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 02, 2022 at 07:11PM