RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.
posted in twitter
RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.
RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:36PM