tomaszwyka

RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.

RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 05, 2022 at 07:36PM