Monthly Archives: październik 2022
Kerch Bridge on fire? #JebaćPutina #CrimeaBridge https://bit.ly/3TaewEy
Kerch Bridge on fire?
#JebaćPutina #CrimeaBridge https://bit.ly/3TaewEy
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 09:49PM
@NormMacdonald19 @LukaszBok słabo, 2/10
@NormMacdonald19 @LukaszBok słabo, 2/10
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:33PM
@dabc0384 @LukaszBok tyle tego było, że można się pogubić
@dabc0384 @LukaszBok tyle tego było, że można się pogubić
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:21PM
@Artur_q77 kanister benzyny weź mi po drodze
@Artur_q77 kanister benzyny weź mi po drodze
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:18PM
@dabc0384 @LukaszBok W lutym 2002 wziął ślub cywilny z Martą Mandaryną Mandrykiewicz[292], a ich ślub kościelny który odbył się 10 grudnia 2003 29 lipca 2006 w swojej posiadłości w Magdalence wziął ślub z Anną Świątczak
@dabc0384 @LukaszBok W lutym 2002 wziął ślub cywilny z Martą Mandaryną Mandrykiewicz[292], a ich ślub kościelny który odbył się 10 grudnia 2003
29 lipca 2006 w swojej posiadłości w Magdalence wziął ślub z Anną Świątczak
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:16PM
@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję
@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:13PM
Przestaniecie sie śmiać, jak Czesi zarządają korytarza eksterytorialnego przez Polske do Kralovec??
Przestaniecie sie śmiać, jak Czesi zarządają korytarza eksterytorialnego przez Polske do Kralovec??
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:08PM
@JanGrabiec to debil jest
@JanGrabiec to debil jest
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 10:07AM
@nieniekurwa Łap⏳
@nieniekurwa Łap⏳
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 09:23AM
@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?
@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 09:23AM