@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję
posted in twitter
@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję
@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 12:13PM