tomaszwyka

@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję

@Carmar_pl do setki niestety w M2 ciężko złamać 4s na fabrycznym ogumieniu… to auto stworzone jest do latania bokiem dlatego do 100 ciężko złapać trakcję



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 08, 2022 at 12:13PM