tomaszwyka

@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?

@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 08, 2022 at 09:23AM