@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?
posted in twitter
@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?
@foormanski jeśli stracę trochę dołu ale urwę kolejne 2s przy 100-200 to jest to tego warte ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 8, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 08, 2022 at 09:23AM