Monthly Archives: październik 2022
RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa. Oszustwo? Nie, norma w PiS.
RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa.
Oszustwo? Nie, norma w PiS.— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 12, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 12, 2022 at 07:22AM
RT @NocnaZ: Co tam @pisorgpl w polityce międzynarodowej? Kontrola poselska wykazała, że ta wasza tajna „nota” do Niemiec nie zawierała słowa ‚reparacje’ ani wyliczenia strat wojennych. No dlaczego? ?? Naiwni wyznafcy PiS słyszeli? Nie będzie żadnej kasy, ani polityki godnościowej.
RT @NocnaZ: Co tam @pisorgpl w polityce międzynarodowej? Kontrola poselska wykazała, że ta wasza tajna „nota” do Niemiec nie zawierała słowa ‚reparacje’ ani wyliczenia strat wojennych. No dlaczego? ??
Naiwni wyznafcy PiS słyszeli? Nie będzie żadnej kasy, ani polityki godnościowej.— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 12, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 12, 2022 at 07:20AM
@apmassaro3 fake
@apmassaro3 fake
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:43PM
@marek_2k22 @Marecki_LP ale u naszych sąsiadów nie było takich podwyżek
@marek_2k22 @Marecki_LP ale u naszych sąsiadów nie było takich podwyżek
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:41PM
@Marek19110 @komentatoria jeśli kogoś nie stać na zatankowanie starego golfa do pełna to tym bardziej nie będzie go stać na BEV/EV
@Marek19110 @komentatoria jeśli kogoś nie stać na zatankowanie starego golfa do pełna to tym bardziej nie będzie go stać na BEV/EV
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:40PM
@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.
@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:39PM
@Marecki_LP ciągnie nas w dół nieudolny rząd PiS
@Marecki_LP ciągnie nas w dół nieudolny rząd PiS
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:26PM
@komentatoria a mi wcale… może się dzięki temu naród obudzi
@komentatoria a mi wcale… może się dzięki temu naród obudzi
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:01PM
Pamiętam jak pełny bak zalewałem za ~300zł Ewidentnie wstaliśmy z kolan? https://bit.ly/3yxS2oY
Pamiętam jak pełny bak zalewałem za ~300zł
Ewidentnie wstaliśmy z kolan? https://bit.ly/3yxS2oY
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 05:49PM
@J_Lempart @hazan ???
@J_Lempart @hazan ???
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 04:17PM