@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.
posted in twitter
@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.
@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 11, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 11, 2022 at 08:39PM