tomaszwyka

@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.

@Marek19110 porównaj sobie zarobki w Niemczech zanim zaczniesz się ośmieszać… paliwo w Polsce jest najdroższe w przeliczeniu na roboczogodziny.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 11, 2022 at 08:39PM