RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa. Oszustwo? Nie, norma w PiS.
posted in twitter
RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa. Oszustwo? Nie, norma w PiS.
RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa.
Oszustwo? Nie, norma w PiS.— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 12, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 12, 2022 at 07:22AM