tomaszwyka

RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa. Oszustwo? Nie, norma w PiS.

RT @MKierwinski: Rząd PiS wysłał notę do rządu Niemiec ws. reparacji tyle tylko, że o… reparacjach nie ma w niej słowa. Oszustwo? Nie, norma w PiS.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 12, 2022 at 07:22AM