Monthly Archives: wrzesień 2022
@Witali3Witold @donaldtusk A teraz ponad 20mln
@Witali3Witold @donaldtusk A teraz ponad 20mln
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 06:45PM
@marcin_spoko @SzczecinMoto Mercedesa nie szkoda
@marcin_spoko @SzczecinMoto Mercedesa nie szkoda
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 06:43PM
@PoopiSan @LinkedIn :D
@PoopiSan @LinkedIn :D
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 11:31AM
@hazan OK to ma sens… ale nadal uważam, że tweety powinny być nieusuwalne
@hazan OK to ma sens… ale nadal uważam, że tweety powinny być nieusuwalne
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:47AM
@PBPaszportu mam nadzieję, że przed usunięciem cofnąłeś subskrypcję ;)
@PBPaszportu mam nadzieję, że przed usunięciem cofnąłeś subskrypcję ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:46AM
@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)
@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:42AM
@hazan oby nie… jeszcze powinni usunąć opcję kasowania tweetów
@hazan oby nie… jeszcze powinni usunąć opcję kasowania tweetów
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:41AM
@narkoman_ @hazan @kornelus_ akurat tory gokartowe są super :)
@narkoman_ @hazan @kornelus_ akurat tory gokartowe są super :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:39AM
@PoopiSan @LinkedIn panie ja się ścigam amatorsko, bez sponsorów i nagród (plastikowe puchary się nie liczą)
@PoopiSan @LinkedIn panie ja się ścigam amatorsko, bez sponsorów i nagród (plastikowe puchary się nie liczą)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:28AM
@martekovsky @LinkedIn ?
@martekovsky @LinkedIn ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:27AM