@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)
posted in twitter
@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)
@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 30, 2022 at 10:42AM