tomaszwyka

@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)

@PoopiSan @LinkedIn robię to dla przyjemności ale jakby się znalazł sponsor, który wziąłby na siebie koszty paliwa, opon, klocków, tarcz, wymian oleju, filtrów i ewentualnych napraw (na razie przez 54tys km nie było ani jednej) to bym nie pogardził :)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

September 30, 2022 at 10:42AM