Monthly Archives: sierpień 2022
@twittSikor @MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk zapewne stąd tylu rowerzystów, którzy nie potrafią się zachować na drodze
@twittSikor @MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk zapewne stąd tylu rowerzystów, którzy nie potrafią się zachować na drodze
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:59AM
Niedługo mam urodziny i zamiast zrobić sobie prezent to szykuję prezent dla mojej M2… pojebany jestem? W skrócie: Recaro CS obszyte na zamówienie Jeszcze tylko logo Recaro zmienimy na emblemat M2 taki jak w ori fotelach Będzie o 20kg lżej i 3cm niżej https://bit.ly/3878GMw https://bit.ly/3e5BPzZ
Niedługo mam urodziny i zamiast zrobić sobie prezent to szykuję prezent dla mojej M2… pojebany jestem?
W skrócie: Recaro CS obszyte na zamówienie
Jeszcze tylko logo Recaro zmienimy na emblemat M2 taki jak w ori fotelach
Będzie o 20kg lżej i 3cm niżejhttps://bit.ly/3878GMw https://bit.ly/3e5BPzZ
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:58AM
@jumanji_765 @MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk a to nie wiedziałem… dla mnie żaden pożytek bo od ponad roku nie tykam alkoholu ale dla niejednego to wybawienie :)
@jumanji_765 @MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk a to nie wiedziałem… dla mnie żaden pożytek bo od ponad roku nie tykam alkoholu ale dla niejednego to wybawienie :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:39AM
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk nie ale słyszałem, że niejeden stracił prawko właśnie na rowerze po pijaku stąd moja myśl… że prawko może być wymagane ;)
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk nie ale słyszałem, że niejeden stracił prawko właśnie na rowerze po pijaku stąd moja myśl… że prawko może być wymagane ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:38AM
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:37AM
@Carmar_pl @motosekcja @yanosikpl @WazePolska najlepsza nawigacja… stworzona przez społeczność, mapy ma od Google, raporty ze zdarzeń na drogach z całego świata (świetnie mi się spisywała w wielu krajach w tym w USA), wybiera najlepsze trasy A z Waze zacząłem korzystać 6 lat temu :) https://bit.ly/3ToCBYX
@Carmar_pl @motosekcja @yanosikpl @WazePolska najlepsza nawigacja… stworzona przez społeczność, mapy ma od Google, raporty ze zdarzeń na drogach z całego świata (świetnie mi się spisywała w wielu krajach w tym w USA), wybiera najlepsze trasy
A z Waze zacząłem korzystać 6 lat temu :)
https://bit.ly/3ToCBYX— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:36AM
@plzebala @yanosikpl ale ja się nie chwalę… dzielę się ciekawostkami Sam byłem zaskoczony ile km tłukę… jeżdżę wieloma autami i po ich przebiegach ciężko stwierdzić ile robię rocznie… byłem pewny że nie przekraczam 60k a tu się okazuje, że robię około 85k a przecież nie jestem zawodowym kierowcą
@plzebala @yanosikpl ale ja się nie chwalę… dzielę się ciekawostkami
Sam byłem zaskoczony ile km tłukę… jeżdżę wieloma autami i po ich przebiegach ciężko stwierdzić ile robię rocznie… byłem pewny że nie przekraczam 60k a tu się okazuje, że robię około 85k a przecież nie jestem zawodowym kierowcą— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:32AM
@Carmar_pl @motosekcja @yanosikpl @WazePolska nie znałeś czego?
@Carmar_pl @motosekcja @yanosikpl @WazePolska nie znałeś czego?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:26AM
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk ja prawko mam a roweru używam tylko w teren/las a moje pytanie wynika z tego, że jadąc np. po pijaku rowerem prawko można stracić
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk ja prawko mam a roweru używam tylko w teren/las a moje pytanie wynika z tego, że jadąc np. po pijaku rowerem prawko można stracić
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:26AM
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk wolno bez prawka?
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk wolno bez prawka?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 07:43AM