Niedługo mam urodziny i zamiast zrobić sobie prezent to szykuję prezent dla mojej M2… pojebany jestem? W skrócie: Recaro CS obszyte na zamówienie Jeszcze tylko logo Recaro zmienimy na emblemat M2 taki jak w ori fotelach Będzie o 20kg lżej i 3cm niżej https://bit.ly/3878GMw https://bit.ly/3e5BPzZ
posted in twitter
Niedługo mam urodziny i zamiast zrobić sobie prezent to szykuję prezent dla mojej M2… pojebany jestem? W skrócie: Recaro CS obszyte na zamówienie Jeszcze tylko logo Recaro zmienimy na emblemat M2 taki jak w ori fotelach Będzie o 20kg lżej i 3cm niżej https://bit.ly/3878GMw https://bit.ly/3e5BPzZ
Niedługo mam urodziny i zamiast zrobić sobie prezent to szykuję prezent dla mojej M2… pojebany jestem?
W skrócie: Recaro CS obszyte na zamówienie
Jeszcze tylko logo Recaro zmienimy na emblemat M2 taki jak w ori fotelach
Będzie o 20kg lżej i 3cm niżejhttps://bit.ly/3878GMw https://bit.ly/3e5BPzZ
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:58AM