@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)
posted in twitter
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)
@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 29, 2022 at 08:37AM