tomaszwyka

@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)

@MacWyznawca @TygodnikNIE @msprungk styl to jedno a bezpieczeństwo to drugie… prawko straciłem raz w 2011 roku i więcej nie planuję :)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 29, 2022 at 08:37AM