Za to kocham Amerykę?? Żyje się tam jak w jakiejś grze komputerowej? Tu np. #GTA? #USA #NewYork https://bit.ly/3TN6Rx4
posted in twitter
Za to kocham Amerykę?? Żyje się tam jak w jakiejś grze komputerowej? Tu np. #GTA? #USA #NewYork https://bit.ly/3TN6Rx4
Za to kocham Amerykę??
Żyje się tam jak w jakiejś grze komputerowej?
Tu np. #GTA?#USA #NewYork https://bit.ly/3TN6Rx4
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 05, 2022 at 01:12PM