tomaszwyka

Za to kocham Amerykę?? Żyje się tam jak w jakiejś grze komputerowej? Tu np. #GTA? #USA #NewYork https://bit.ly/3TN6Rx4

Za to kocham Amerykę?? Żyje się tam jak w jakiejś grze komputerowej? Tu np. #GTA? #USA #NewYork https://bit.ly/3TN6Rx4



from Twitter https://twitter.com/tomasz

September 05, 2022 at 01:12PM