@SzczecinMoto takie samo jak o paleniu generalnie… najgorsza z używek, zero tolerancji
posted in twitter
@SzczecinMoto takie samo jak o paleniu generalnie… najgorsza z używek, zero tolerancji
@SzczecinMoto takie samo jak o paleniu generalnie… najgorsza z używek, zero tolerancji
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:41PM