@przemekspider @WitekT Przemek uważasz, że Antyweb to była zła decyzja?
posted in twitter
@przemekspider @WitekT Przemek uważasz, że Antyweb to była zła decyzja?
@przemekspider @WitekT Przemek uważasz, że Antyweb to była zła decyzja?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:46PM