tomaszwyka

@przemekspider @WitekT Przemek uważasz, że Antyweb to była zła decyzja?

@przemekspider @WitekT Przemek uważasz, że Antyweb to była zła decyzja?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

September 29, 2022 at 09:46PM