@PawelStaniek @BartFridajski @WazePolska jest bo czasami przełączam widok na Yanosika i wtedy Yanosik by się tylko odpalił a tamto mam zawsze tą samą kolejność, itd. Więc w niczym ten jeden krok w automatyzacji nie przeszkadza a czasami pomaga :)
posted in twitter
@PawelStaniek @BartFridajski @WazePolska jest bo czasami przełączam widok na Yanosika i wtedy Yanosik by się tylko odpalił a tamto mam zawsze tą samą kolejność, itd. Więc w niczym ten jeden krok w automatyzacji nie przeszkadza a czasami pomaga :)
@PawelStaniek @BartFridajski @WazePolska jest bo czasami przełączam widok na Yanosika i wtedy Yanosik by się tylko odpalił a tamto mam zawsze tą samą kolejność, itd. Więc w niczym ten jeden krok w automatyzacji nie przeszkadza a czasami pomaga :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 11:15AM