@KrystianKutt @JankowskiPat @WazePolska @yanosikpl najgorsza nawigacja na rynku… nadaje się tylko do oglądania zdjęć satelitarnych… do nawigowania tylko @WazePolska https://bit.ly/3Q5Ojov
posted in twitter
@KrystianKutt @JankowskiPat @WazePolska @yanosikpl najgorsza nawigacja na rynku… nadaje się tylko do oglądania zdjęć satelitarnych… do nawigowania tylko @WazePolska https://bit.ly/3Q5Ojov
@KrystianKutt @JankowskiPat @WazePolska @yanosikpl najgorsza nawigacja na rynku… nadaje się tylko do oglądania zdjęć satelitarnych… do nawigowania tylko @WazePolska https://bit.ly/3Q5Ojov
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 01, 2022 at 02:56PM