tomaszwyka

Dobry ruch… ja go wykonałem w dniu premiery @AppleMusic czyli wiele lat temu :) https://bit.ly/3fjd2Jd

Dobry ruch… ja go wykonałem w dniu premiery @AppleMusic czyli wiele lat temu :) https://bit.ly/3fjd2Jd



from Twitter https://twitter.com/tomasz

September 29, 2022 at 09:56PM