Dobry ruch… ja go wykonałem w dniu premiery @AppleMusic czyli wiele lat temu :) https://bit.ly/3fjd2Jd
posted in twitter
Dobry ruch… ja go wykonałem w dniu premiery @AppleMusic czyli wiele lat temu :) https://bit.ly/3fjd2Jd
Dobry ruch… ja go wykonałem w dniu premiery @AppleMusic czyli wiele lat temu :) https://bit.ly/3fjd2Jd
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:56PM