@_RemO_ @ZabkaPolska tak nazwała „małpkę” 0,2 Widocznie 0,2 czy 0,25 nie robi jej różnicy
posted in twitter
@_RemO_ @ZabkaPolska tak nazwała „małpkę” 0,2 Widocznie 0,2 czy 0,25 nie robi jej różnicy
@_RemO_ @ZabkaPolska tak nazwała „małpkę” 0,2
Widocznie 0,2 czy 0,25 nie robi jej różnicy— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:38PM