tomaszwyka

@_RemO_ @ZabkaPolska tak nazwała „małpkę” 0,2 Widocznie 0,2 czy 0,25 nie robi jej różnicy

@_RemO_ @ZabkaPolska tak nazwała „małpkę” 0,2 Widocznie 0,2 czy 0,25 nie robi jej różnicy



from Twitter https://twitter.com/tomasz

September 29, 2022 at 09:38PM