Monthly Archives: listopad 2022
– Ojej jaki słodki… jak się wabi? – Koks – Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7
– Ojej jaki słodki… jak się wabi?
– Koks
– Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 10:10AM
@Piotr69736838 @Crazy2Lukasz to za robienie loda
@Piotr69736838 @Crazy2Lukasz to za robienie loda
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 09:32AM
Czy wysyłki newsletterów są unormowane prawnie? Chodzi o możliwość rezygnacji z newslettera: 1. Czy w treści musi być zawarty link do wypisania się? 2. Czy taki link może przenosić do strony logowania i zmuszać do klikania w ustawieniach? 3. Co jeśli takiego linku nie ma?
Czy wysyłki newsletterów są unormowane prawnie?
Chodzi o możliwość rezygnacji z newslettera:
1. Czy w treści musi być zawarty link do wypisania się?
2. Czy taki link może przenosić do strony logowania i zmuszać do klikania w ustawieniach?
3. Co jeśli takiego linku nie ma?— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 09:26AM
@_portowiec link należy wkleić w aplikacji kalendarz a nie w przeglądarce
@_portowiec link należy wkleić w aplikacji kalendarz a nie w przeglądarce
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 08:58AM
@wkrawcz1 do tępych pał i tak nie trafi
@wkrawcz1 do tępych pał i tak nie trafi
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 07:45AM
Czy oni są normalni? https://bit.ly/3NDnOY6
Czy oni są normalni? https://bit.ly/3NDnOY6
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 07:44AM
@EwaZamojska W niszczeniu są najlepsi
@EwaZamojska W niszczeniu są najlepsi
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 07:31AM
@reZigioro Mój przejazd na Nürburgring w @thegranturismo ???? https://bit.ly/3t4l6RD #4ThePlayers #GranTurismo
@reZigioro Mój przejazd na Nürburgring w @thegranturismo ????
https://bit.ly/3t4l6RD
#4ThePlayers #GranTurismo
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 07:24AM
@kamilpawinski tak jak się leje gdy nalewa się woda do spłuczki
@kamilpawinski tak jak się leje gdy nalewa się woda do spłuczki
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 07:19AM
@saszynski wtedy miałem 9 lat… i zerowy wpływ na to co się dzieje
@saszynski wtedy miałem 9 lat… i zerowy wpływ na to co się dzieje
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 10:15PM