tomaszwyka

– Ojej jaki słodki… jak się wabi? – Koks – Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7

– Ojej jaki słodki… jak się wabi? – Koks – Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 04, 2022 at 10:10AM