– Ojej jaki słodki… jak się wabi? – Koks – Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7
posted in twitter
– Ojej jaki słodki… jak się wabi? – Koks – Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7
– Ojej jaki słodki… jak się wabi?
– Koks
– Dlaczego koks? Przecież jest czarny… https://bit.ly/3U5pGv7— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2022 at 10:10AM