Monthly Archives: listopad 2022
@jansobieski19 wymiana foteli oryginalnych na te ze zdjęć
@jansobieski19 wymiana foteli oryginalnych na te ze zdjęć
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:23PM
@get_some_air @PKN_ORLEN ?
@get_some_air @PKN_ORLEN ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:22PM
@tomczii tak, teraz mam elektryczne ale to zbędne kilogramy
@tomczii tak, teraz mam elektryczne ale to zbędne kilogramy
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:21PM
@hideoPL to dobrze czy źle?
@hideoPL to dobrze czy źle?
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:21PM
@RsFx100PL @PKN_ORLEN morda kmiocie
@RsFx100PL @PKN_ORLEN morda kmiocie
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:19PM
@motosekcja powinny się aktualizować chyba że masz coś w ustawieniach wyłączone
@motosekcja powinny się aktualizować chyba że masz coś w ustawieniach wyłączone
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 10:19PM
@Aloy_Travler obowiązkowo?
@Aloy_Travler obowiązkowo?
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 09:05PM
@twittSikor maty grzewcze wypruwam z oryginalnych foteli, poduchy są
@twittSikor maty grzewcze wypruwam z oryginalnych foteli, poduchy są
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 09:05PM
@jacek_zieba jesteś chyba wyższy ode mnie… ja w X4 mam w sam raz ale w M2 czasem muszę w kasku i robi się chujnia
@jacek_zieba jesteś chyba wyższy ode mnie… ja w X4 mam w sam raz ale w M2 czasem muszę w kasku i robi się chujnia
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 09:04PM
Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?♂️ Moje typy na jutro: #jpn 3 – 0 #crc #bel 3 – 0 #mar #hrv 2 – 0 #can #esp 2 – 1 #ger Dołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd https://bit.ly/3AlgZ7O #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?♂️
Moje typy na jutro:
#jpn 3 – 0 #crc
#bel 3 – 0 #mar
#hrv 2 – 0 #can
#esp 2 – 1 #gerDołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd
https://bit.ly/3AlgZ7O
#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 06:58PM