tomaszwyka

Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?‍♂️ Moje typy na jutro: #jpn 3 – 0 #crc #bel 3 – 0 #mar #hrv 2 – 0 #can #esp 2 – 1 #ger Dołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd https://bit.ly/3AlgZ7O #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial

Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?‍♂️ Moje typy na jutro: #jpn 3 – 0 #crc #bel 3 – 0 #mar #hrv 2 – 0 #can #esp 2 – 1 #ger Dołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd https://bit.ly/3AlgZ7O #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 26, 2022 at 06:58PM