Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?♂️ Moje typy na jutro: #jpn 3 – 0 #crc #bel 3 – 0 #mar #hrv 2 – 0 #can #esp 2 – 1 #ger Dołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd https://bit.ly/3AlgZ7O #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
posted in twitter
Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?♂️ Moje typy na jutro: #jpn 3 – 0 #crc #bel 3 – 0 #mar #hrv 2 – 0 #can #esp 2 – 1 #ger Dołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd https://bit.ly/3AlgZ7O #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
Przez „fakturę z Orlenu” wczoraj zapomniałem obstawić dzisiejsze mecze?♂️
Moje typy na jutro:
#jpn 3 – 0 #crc
#bel 3 – 0 #mar
#hrv 2 – 0 #can
#esp 2 – 1 #gerDołącz do zabawy → https://bit.ly/3XwI8Pd
https://bit.ly/3AlgZ7O
#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
— tomasz (@tomasz)
Nov 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 26, 2022 at 06:58PM