Monthly Archives: wrzesień 2022
@AdahoPi @auto_moto_pl V8 pod maską
@AdahoPi @auto_moto_pl V8 pod maską
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 11:23AM
@auto_moto_pl jak wprowadzą to w Taycanie to biorę trzy sztuki ?
@auto_moto_pl jak wprowadzą to w Taycanie to biorę trzy sztuki ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:55AM
Nigdy tam nie mieszkałem ale wystarczy, że raz na jakiś czas tam jestem i trauma na tydzień? A oceniam tylko przez pryzmat KIEROWCY. https://bit.ly/3Rsfbjq
Nigdy tam nie mieszkałem ale wystarczy, że raz na jakiś czas tam jestem i trauma na tydzień?
A oceniam tylko przez pryzmat KIEROWCY. https://bit.ly/3Rsfbjq— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:52AM
@dominiklada ja jestem wręcz pewny, że to robota ruskich kurew
@dominiklada ja jestem wręcz pewny, że to robota ruskich kurew
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:51AM
@sadek Niewielu ma to szczęście… ale dobrze, że ta polska katastrofa nie dla wszystkich jest katastrofą ? Ja mam część przychodów w EUR więc też nie dramatyzuję ✌️
@sadek Niewielu ma to szczęście… ale dobrze, że ta polska katastrofa nie dla wszystkich jest katastrofą ?
Ja mam część przychodów w EUR więc też nie dramatyzuję ✌️— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:48AM
@sikorskiradek Pojebało cię?
@sikorskiradek Pojebało cię?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:46AM
Glapa w formie ? #dolar #pln #usd #złoty https://bit.ly/3y1lovM
Glapa w formie ?
#dolar #pln #usd #złoty https://bit.ly/3y1lovM
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:46AM
@Nototrudno1 @yanosikpl @WazePolska to się zgadza, ostatni mandat kilka lat temu dostałem jadąc na chillu praktycznie zgodnie z przepisami i przyjebali się do jakiejś bzdury
@Nototrudno1 @yanosikpl @WazePolska to się zgadza, ostatni mandat kilka lat temu dostałem jadąc na chillu praktycznie zgodnie z przepisami i przyjebali się do jakiejś bzdury
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:27AM
@iPatrycjaR @yanosikpl @WazePolska trzeba więc też zerkać przez szyberdach ?
@iPatrycjaR @yanosikpl @WazePolska trzeba więc też zerkać przez szyberdach ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:25AM
@JerzyRozkosz @yanosikpl @WazePolska Nie będę się sprzeczać
@JerzyRozkosz @yanosikpl @WazePolska Nie będę się sprzeczać
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 10:24AM