Monthly Archives: wrzesień 2022
RT @ezoteryczna301: PiS staje się dla mnie fenomenem psychologicznym- ogromna inflacja, afera za afera, stracone miliardy z KPO, węgiel za bezcen a Polaczki nadal chcą na ta patologie głosować. To jakiś syndrom sztokholmski? Czy zwykły debilizm społeczeństwa?
RT @ezoteryczna301: PiS staje się dla mnie fenomenem psychologicznym- ogromna inflacja, afera za afera, stracone miliardy z KPO, węgiel za bezcen a Polaczki nadal chcą na ta patologie głosować. To jakiś syndrom sztokholmski? Czy zwykły debilizm społeczeństwa?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:48AM
Drugi oczyszczacz (mniejszy i słabszy @XiaomiPL 3H) w pokoju jednego z dzieci… https://bit.ly/3ULtQc5
Drugi oczyszczacz (mniejszy i słabszy @XiaomiPL 3H) w pokoju jednego z dzieci… https://bit.ly/3ULtQc5
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:28AM
@thometomasz a masz w domu 4 psy i 5 kotów? ;)
@thometomasz a masz w domu 4 psy i 5 kotów? ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:14AM
@pila3d @auto_moto_pl @SzczecinMoto benzyny miały okrągłe wydechy a tu masz jajo :)
@pila3d @auto_moto_pl @SzczecinMoto benzyny miały okrągłe wydechy a tu masz jajo :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:08AM
@thomas_voland możliwe… ale opierałem się na wskazaniach oczyszczacza
@thomas_voland możliwe… ale opierałem się na wskazaniach oczyszczacza
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:08AM
@PawelStaniek @BartFridajski @WazePolska w Waze też są raporty (Yanosik nie ogarnia 100% więc obie appki się uzupełniają), ja sam raportuję tylko na Wazę (w czasie jazdy lepiej jak najmniej się dekoncentrować) więc dla mnie ma ogromny sens… no i to jest moja PODSTAWOWA i JEDYNA nawigacja z jakiej korzystam
@PawelStaniek @BartFridajski @WazePolska w Waze też są raporty (Yanosik nie ogarnia 100% więc obie appki się uzupełniają), ja sam raportuję tylko na Wazę (w czasie jazdy lepiej jak najmniej się dekoncentrować) więc dla mnie ma ogromny sens… no i to jest moja PODSTAWOWA i JEDYNA nawigacja z jakiej korzystam
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:07AM
@kolaczkrzysztof oczywiście, że nie wiedziałem (instrukcji nigdy nie czytam) a w sklepie mnie nie poinformowali… teraz już wiem :)
@kolaczkrzysztof oczywiście, że nie wiedziałem (instrukcji nigdy nie czytam) a w sklepie mnie nie poinformowali… teraz już wiem :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:05AM
@michaallelkt nikt mnie w oficjalnym sklepie @XiaomiPL w Manufakturze o tym nie poinformował :/
@michaallelkt nikt mnie w oficjalnym sklepie @XiaomiPL w Manufakturze o tym nie poinformował :/
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:05AM
@Maxessibility @ezoteryczna301 @MichalOleksyn Max a jak inaczej nazwać tych ludzi, którzy głosowali i nadal głosują i popierają PiS? Masz jakieś lepsze określenie? Serio pytam :)
@Maxessibility @ezoteryczna301 @MichalOleksyn Max a jak inaczej nazwać tych ludzi, którzy głosowali i nadal głosują i popierają PiS? Masz jakieś lepsze określenie? Serio pytam :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 29, 2022 at 09:03AM
@AdamCzech13 Xiaomi Mi Pro H
@AdamCzech13 Xiaomi Mi Pro H
— tomasz ?????? (@tomasz)
Sep 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
September 28, 2022 at 09:31PM